Regeneracja turbosprężarekCzęści do turbosprężarek garrett k14

Części do turbosprężarek garrett k14

by
5.00 avg. rating (87% score) - 1 vote

Oferta Firmy P.P.H.U. „ALPHA”

Oferta naszych produktów jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, firm naprawiających turbosprężarki , zakładów naprawczych pojazdów, jak i odbiorców hurtowych.
Wszystkie ceny zawarte w ofercie dotyczą klientów indywidualnych i są cenami brutto. Dla zakładów naprawiających turbosprężarki i odbiorców hurtowych ceny będą ustalane indywidualnie, po kontakcie z frmą „ALPHA”.

Firma P.P.H.U „ALPHA” chętnie nawiąże współpracę z dystrybutorami i hurtownikami.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt w celu dostarczenia szczegółowej oferty.

Serdecznie witamy

Wieloletnie doświadczenie w mechanice samochodowej oraz naprawach turbosprężarek pozwoliło na stworzenie wyjątkowej oferty dla naszych klientów, w postaci wysokiej jakości i przystępnej cenie turbosprężarek i części do ich napraw.
Wszystkie komponenty są wykonywane na zamówienie pod nadzorem wyspecjalizowanych inżynierów.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie określić jakość i mieć nad nią ciągły nadzór dlatego też możemy z łatwością konkurować z wieloma firmami na runku i gwarantować przystępną cenę.

Firma P.P.H.U. „ ALPHA” jest dostawcą turbosprężarek, zestawów naprawczych i części zamiennych do napraw i regeneracji turbosprężarek dla zakładów naprawczych i firm zajmujących się regeneracją turbosprężarek następujących firm: Garrett, KKK, Holset, MHI, IHI, Toyota, Hitachi. Nasza firma współpracuje z najlepszymi producentami i specjalistami na świecie. ’. Obecnie dostarczamy nasze części do firm naprawiających turbosprężarki w Europie Środkowej i Wschodniej.
Nasza firma została założona w 2006 roku. Głównym celem jest dostarczanie firmom regenerującym turbosprężarki niezawodnych, wysokiej jakości zestawów naprawczych, wirników, kół kompresji i innych części, oraz turbosprężarki po bardzo atrakcyjnych cenach. Używając naszych części naprawa i regeneracja jest tańsza ku zadowoleniu firm i końcowego klienta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a w razie pytań prosimy o kontakt.

frazy kluczowe: alpha turbiny, pphu alpha, części do turbosprężarek warszawa, gt1749v cena, zestawy naprawcze do turbosprężarek, części do turbosprężarek garrett, turbosprężarki części, zestaw naprawczy turbiny garrett, czesci do turbosprezarek, zestawy naprawcze turbosprężarek, firma kkk, zestaw naprawczy turbiny kkk, zestaw naprawczy turbosprężarki garrett, garrett k14, garrett turbosprężarki, zestawy naprawcze do turbin

Inne artykuły o motoryzacji oraz samochodach:

Back to Top