PozostałeMeble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli urządzanie garderoby

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli urządzanie garderoby

by
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jak urządzić garderobę?
Garderoba to miejsce, w którym umieszczamy wszelkie swoje ubrania. Wcale nie musi być nią wielki pokój, aby utrzymać w nim właściwy porządek. Sprawdzi się ona równie dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w innym wnętrzu. Gdy mamy zamiar wydzielić garderobę od pokoju, możemy wstawić drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Wnętrze garderoby zależy głównie od tego, co chcemy tam przechowywać. To, czy w czyjejś garderobie znajdzie się dużo regałó, szuflad lub może drążków na wieszaki uzależnione jest od posiadanych rzeczy. Decydując o meblach do garderoby musimy pod uwagę wziąć też to, czy zależy nam na dodatkowej przestrzeni na jakieś urządzenia, jak np. żelazko czy deska do prasowania.

W przypadku, gdy garderoba będzie zajmować mało miejsca, dobrym wyborem będzie kupno szafy na wymiar. Jest to dobra metoda na zmaksymailzowanie przestrzeni na swoje rzeczy i różne dodatki. Dobrze jest zdecydować się na kupno mebli na wymiar oferowanych przez firmę Komandor, która znana jest z produkcji niezwykle dużych szaf ubraniowych. Świetną decyzją okaże się również ładowna szafa narożna, która powiększy ilość dostępnego miejsca do trzymania swojej odzieży.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Warto też wstawić do swojej garberoby drzwi przesuwne, nawet gdy będzie to oddzielny pokój. Pozwala to na zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do uchylenia zwykłych drzwi. W takiej sytuacji możemy zdecydować się dostępne na rynku gotowe rozwiązania bądź drzwi przesuwne na wymiar, które można znaleźć w ofercie firmy Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Urządzając garderobę musimy mieć na uwadze, że dobór odpowiednich mebli nie wystarczy. Niezwykle ważne jest też odpowiednie oświetlenie garderoby. Bardzo istotne jest, by światło docierało do wszystkich zakamarków pokoju. Gdy dysponujemy sporą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, powinniśmy też zatroszczyć się o oświetlenie punktowe. Dobrze jest rozważyć zakup LED-ów. Zużywają one bardzo mało energii i można zamontować je w różnych miejscach, gdyż mają one różne formy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim detalem, o którym nie należy zapominać jest lustro. Nie jedynie umożliwi ono nieograniczone przeglądanie się podczas wybierania odpowiedniego stroju, ale także powiększy ono optycznie wnętrze. Jeśli nasza garderoba jest mała, warto wybrać lustro wiszące. Bardzo dobrą decyzją będzie również wybranie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczono lustro.

Inne artykuły o motoryzacji oraz samochodach:

Back to Top