Turbosprężarka garrettMoje ulubione zajęcia

Moje ulubione zajęcia

by
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

rp_samochod9.jpgKiedy tylko mam chwilę wolnego czasu, staram się realizować swoją pasję. Jest ona trochę nietypowa jak na kobietę, ponieważ jest to motoryzacja. Zajmują mnie chyba wszystkie jej aspekty.

Na przykład chętnie kupuję i czytam prasę branżową. Znam chyba wszystkie marki samochodów, ich modele i osiągi. Potrafię wskazać różnice między różnymi odmianami modeli. Ponadto jak na kobietę wiem bardzo dużo o budowie silnika i potrafię zdiagnozować problem, kiedy auto nie chce jechać.
Innym kierunkiem moich zainteresowań są rajdy samochodowe, to chyba najpiękniejsze, co może nam pokazać motoryzacja. Uwielbiam oglądać je na żywo, widzieć, co potrafi który kierowca i samochód oraz czuć tę specyficzną adrenalinę. Kalendarz moich urlopów podporządkowany jest właśnie rajdom samochodowym.
Lubię też przeglądać fora internetowe, których tematem jest motoryzacja. Zawsze dowiem się czegoś nowego, ale zdarza się także, że potrafię komuś poradzić coś mądrego w jego kłopotach z samochodem. Takie sytuacje bardzo lubię.

Inne artykuły o motoryzacji oraz samochodach:

Back to Top