Turbosprężarka k04Pasjonatka samochodów

Pasjonatka samochodów

by
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

rp_motoryzacja3.jpgJako kobieta mam chyba trochę nietypowe zainteresowania, pasjonują mnie bowiem samochody. Oczywiście sama mam auto i jeżdżę nim, ale moja pasja nie ogranicza się do niego. Interesuje mnie bowiem motoryzacja jako taka, zarówno w teorii, jak i w praktyce.

Mimo bycia kobietą doskonale wiem, co jest pod maską samochodu i jak to się dzieje, że rusza on z miejsca. Jako nastolatka przeczytałam mnóstwo podręczników dla uczniów technikum samochodowego. Kiedy kupiłam swoje własne auto, zaczęłam od grzebania pod jego maską i prób zrozumienia teorii, którą przeczytałam. Od tego momentu motoryzacja pochłonęła mnie na dobre. Kiedy musiałam oddać samochód do warsztatu, zaglądałam pracownikom przez ramię, aby dowiedzieć się czegoś nowego.
Moja rodzina niestety nie tylko nie podziela mojej pasji, ale też usiłuje mnie od niej odwieść. Ciągle słyszę uwagi, że motoryzacja to brudne i niekobiece zajęcie. No ale od odrobiny brudu nikt chyba jeszcze nie umarł, a trudno jest dzielić pasje na kobiece i męskie.

Inne artykuły o motoryzacji oraz samochodach:

Back to Top