Turbosprężarki MielecPlandeka na samochód

Plandeka na samochód

by
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bezpieczny pokrowiec

W trosce o swoje auto, ochronę przed zabrudzeniami i opadami deszczu lub śniegu świetnym wyborem będzie plandeka na samochód. Jest to szczególnie dobra alternatywa dla osób nieposiadających garażu i parkujących swój samochód na zewnątrz.

Auto pozostawione bez właściwego przykrycia jest narażone na wiele czynników, które mogą pogorszyć stan karoserii. Jednym z takich zjawisk są opady atmosferyczne, które regularnie oddziałując na samochód mogą doprowadzić do powstania rdzy. Drugim groźnym czynnikiem są odchody ptaków, przez które zniszczeniu ulega lakier. Do tego dochodzi pył, kurz, piasek i liście spadające z drzew. Powyższe czynniki powodują zabrudzenia, które są najbardziej widocznym efektem, dla osób regularnie korzystających ze swojego auta. Dzięki dobrze dobranej plandece można oszczędzić wysiłku i środków, które musielibyśmy przeznaczyć na częstsze mycie naszego auta. Nie można także zapomnieć o tym, że plandeka zapobiegnie zamarzaniu szyb zimową porą, a tym samym oszczędzi nam czynności porannego skrobania.

Przy wyborze pokrowca warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest zrobiony, oraz jego wytrzymałość. Plandeka nie może przymarzać, tracić koloru, oraz nasiąkać wodą. Membrana pokrowca musi spełniać powyższe warunki. Plandeka na samochód powinna być dobrze dobrana do jego modelu. Szybkie i bezproblemowe rozkładanie i składanie również cechuje dobrą plandekę. Jeszcze jedną kwestią o którą trzeba zadbać przy zakupie jest zwrócenie uwagi na lekkość i niewielkie wymiary plandeki.

Inne artykuły o motoryzacji oraz samochodach:

Back to Top