Turbosprężarka k04Samochód zastępczy z oc sprawcy

Samochód zastępczy z oc sprawcy

by
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zastępcze auto

Kiedyś samochód zastępczy z oc sprawcy przysługiwał tylko firmom. W przypadku, gdy pracownik danej firmy, jadąc samochodem firmowym był ofiarą kolizji, to jemu tylko i wyłącznie przysługiwał samochód zastępczy z oc sprawcy. Dzisiaj, po odpowiednich odwołaniach do sądu, taki przywilej przysługuje prawie każdej osobie. Z samochodu zastępczego na koszt sprawcy korzystamy od momentu kolizji do momentu całkowitego naprawienia naszego samochodu. Za tę usługę nie ponosimy żadnych kosztów, no chyba że przedłużymy sobie korzystanie z auta wypożyczonego na moment kiedy już nasz samochód będzie sprawny.
Samochód zastępczy z oc sprawcy nie powinien być lepszej klasy niż nasz samochód osobisty oraz wszelkie stawki za jego wynajem, nie powinny być ponad normalna normę za wynajem auta zastępczego.
Dzisiaj już coraz chętniej ubezpieczyciele płacą za samochody w ten sposób wynajęte, kiedyś było to procederem mało znanym i raczej niechętnie firmy ubezpieczeniowe pozwalały na taki rodzaj usług.
Wszelkie formalności są załatwiane między ubezpieczycielem a firmą, która wypożycza auto. Samochody są nowe, ubezpieczone, mają aktualne przeglądy techniczne. Jest to bardzo dobra forma dbania o swojego klienta, nikt nie ma specjalnej kwoty na przeznaczenie jej na wynajem samochodu w przypadku gdy mieliśmy kolizję z nie naszej winy. Ponadto każdy musi normalnie funkcjonować a w przypadku gdy zostaliśmy pozbawieni naszego samochodu, nie z naszej winy, ta usługa pozwala nam na to.
Zatem samochód zastępczy z oc sprawcy nic nas nie kosztuje.

Inne artykuły o motoryzacji oraz samochodach:

Back to Top