Tachodrive

by
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

tachodrive-2Nowoczesny Tachodrive ONE, to bardzo popularny czytnik w formie klucza, który obecnie wykorzystywany jest głównie do pobierania danych z tachografów cyfrowych, czy też popularnych kart kierowców umieszczanych w tachografie. Tachodrive ONE to w chwili obecnej najlepszy przenośny czytnik na rynku, który cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Najnowsza wersja TachoDrive ONE wyposażona została w specjalną sygnalizację dźwiękową i w dwa czytelne 7-segmentowe wyświetlacze LCD, których głównym zadaniem jest informowanie o pracy tego urządzenia.

TachoDrive ONE jest w stanie odczytać praktycznie dowolną ilość kart kierowców oraz tachografów cyfrowych. W przypadku tachografów cyfrowych wymagana jest oczywiście karta przedsiębiorstwa, albo warsztatu, z kolei w przypadku kart kierowców, wymagane jest jedynie użycie odpowiedniego modelu tachografu.

TachoDrive ONE wyposażony jest w 6-pinowe złącze do tachografu oraz w tradycyjny port USB. Warto wspomnieć, że urządzenie to rozpoznawane jest zawsze jako nowe zewnętrzne urządzenie, dzięki czemu nie trzeba instalować żądnych sterowników.

Inne artykuły o motoryzacji oraz samochodach:

Back to Top